# Schaalmodel Toyota GT-One 1/12 Top Marques kopen? - Miniaturen De Kimpe

## Toyota GT-One 1/12 schaalmodel Top Marques

Schaalmodellen / Auto racing

Schaalmodel van de Toyota GT-One #1, 24 Uur van Le Mans 1999, door Top Marques in 1/12 schaal.

**pre-order:** Dit product is nu beschikbaar als pre-order.

## Prijzen en voorraad

- **TMR12-68B**: € 439,- incl. BTW — backorder

## Bestel-URL

[Toyota GT-One 1/12 schaalmodel Top Marques](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/auto-racing/toyota-gt-one-112-schaalmodel-top-marques)

## Alternatieve URL's

- **nl**: [Toyota GT-One 1/12 schaalmodel Top Marques](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/auto-racing/toyota-gt-one-112-schaalmodel-top-marques)
- **fr**: [Toyota GT-One 1/12 schaalmodel Top Marques](https://www.miniaturendekimpe.be/fr/modeles-reduits/courses-automobiles/toyota-gt-one-modele-reduit-112-top-marques)

## Foto's

- ![Productfoto](https://www.miniaturendekimpe.be/assets/media/66829/conversions/toyota-gt-one-36l-turbo-v8-team-toyota-motorspo-optimized.jpg)

## Specificaties

- **Referentie**: TMR12-68B
- **Merk**: TOPMARQUES
- **MERK**: TOYOTA
- **Schaal**: 1/12

## Product omschrijving

### Schaalmodel van de Toyota GT-One #1

Dit 1/12 schaalmodel van de Toyota GT-One #1, geproduceerd door Top Marques, is een nauwkeurige weergave van de racewagen die deelnam aan de 24 Uur van Le Mans in 1999. Het model wordt geleverd met een vitrine, ideaal voor presentatie.

### Kenmerken van het schaalmodel

- **Schaal**: 1/12
- **Fabrikant**: Top Marques
- **Referentie**: TMR12-68B
- **Inclusief**: Vitrine voor display

### De Toyota GT-One in Le Mans 1999

De Toyota GT-One, ook bekend als de TS020, werd ontwikkeld voor de 24 Uur van Le Mans en nam deel in 1998 en 1999. In 1999 werd de auto ingezet in de LMGTP-klasse, met als doel de overwinning te behalen.

### Prestaties tijdens de race

Tijdens de 24 Uur van Le Mans in 1999 behaalde de Toyota GT-One #3, bestuurd door Ukyo Katayama, Keiichi Tsuchiya en Toshio Suzuki, de tweede plaats. De #1 auto, bestuurd door Martin Brundle, Emmanuel Collard en Vincenzo Sospiri, moest de race vroegtijdig beëindigen na een bandexplosie.

### Over de coureurs

**Martin Brundle** is een Britse coureur met een uitgebreide carrière in de Formule 1 en endurance-races. Hij won de 24 Uur van Le Mans in 1990 en is later bekend geworden als commentator voor F1-uitzendingen.

**Emmanuel Collard** en **Vincenzo Sospiri** zijn ervaren coureurs met diverse deelnames aan internationale races, waaronder de 24 Uur van Le Mans.

### Een waardevolle toevoeging voor verzamelaars

Dit schaalmodel biedt liefhebbers en verzamelaars de kans om een stukje autosportgeschiedenis in huis te halen. De gedetailleerde afwerking en de bijgeleverde vitrine maken het een opvallend stuk in elke collectie.

## Breadcrumbs

- [Schaalmodellen](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen)
- [Auto racing](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/auto-racing)

## Gerelateerde producten

- [Formula E Season 5, venturi Formula E Team](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/auto-racing/formula-e-season-5-venturi-formula-e-team-1)
- [Skoda Fabia Rally2, No.23, Rallye WM, Rally Monte Carlo , H.Solberg/E.Edmondson, 2023](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/auto-racing/skoda-fabia-rally2-no23-rallye-wm-rally-monte-carlo-hsolbergeedmondson-2023)
- [BMW M4 GT3 No.32 Team WRT Pole Position Bathurst 12H 2024 C. Weerts - D. Vanthoor - S. van der Linde Limited 300](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/auto-racing/bmw-m4-gt3-no32-team-wrt-pole-position-bathurst-12h-2024-c-weerts-d-vanthoor-s-van-der-linde-limited-300)
- [CHEVROLET CAMARO NEXT GEN GARAGE 56 #24 HENDRICK MOTORSPORTS NASCAR 2025](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/auto-racing/chevrolet-camaro-next-gen-garage-56-24-hendrick-motorsports-nascar-2025-1)
- [Porsche 911 GT3 Cup No.8 Porsche Carrera Cup Italia Champion 2025 Keagan Masters](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/auto-racing/porsche-911-gt3-cup-no8-porsche-carrera-cup-italia-champion-2025-keagan-masters)

## Webshop catalogue

- [Schaalmodellen](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen)
    - [Auto's](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/autos)
    - [Formule 1](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/formule-1)
    - [Motoren](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/motoren)
    - [Auto racing](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/auto-racing)
    - [Allerlei](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/allerlei)
    - [Promo en in voorraad](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/promo-en-in-voorraad)
    - [Autobussen, vrachtwagens en tractors](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/autobussen-vrachtwagens-en-tractors)
    - [Vliegtuigen en helicopters](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/vliegtuigen-en-helicopters)
    - [Helmen](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/helmen)
    - [Vitrines](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/vitrines)
    - [Figuren](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/figuren)
- [Modelbouw](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw)
    - [Auto's](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw/autos)
    - [Vliegtuigen](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw/vliegtuigen)
    - [Helicopters](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw/helicopters)
    - [Boten](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw/boten)
    - [Boten](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw/boten)
    - [Allerlei](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw/allerlei)
- [Nieuw](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/nieuw)
