# Schaalmodel Lotus 72C Graham Hill 1/12 Tecnomodel kopen? - Miniaturen De...

## Lotus 72C 1/12 Tecnomodel Graham Hill Mexico GP 1970

Schaalmodellen / Formule 1

Schaalmodel van de Lotus 72C, gereden door Graham Hill tijdens de Grand Prix van Mexico 1970, op schaal 1/12 door Tecnomodel.

**pre-order:** Dit product is nu beschikbaar als pre-order. Verwachte levering: T4 2026.

## Prijzen en voorraad

- **TM12-11E**: € 490,- incl. BTW — backorder

## Bestel-URL

[Lotus 72C 1/12 Tecnomodel Graham Hill Mexico GP 1970](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/formule-1/lotus-72c-112-tecnomodel-graham-hill-mexico-gp-1970)

## Alternatieve URL's

- **nl**: [Lotus 72C 1/12 Tecnomodel Graham Hill Mexico GP 1970](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/formule-1/lotus-72c-112-tecnomodel-graham-hill-mexico-gp-1970)
- **fr**: [Lotus 72C 1/12 Tecnomodel Graham Hill Mexico GP 1970](https://www.miniaturendekimpe.be/fr/modeles-reduits/formule-1/lotus-72c-112-tecnomodel-graham-hill-gp-du-mexique-1970)

## Foto's

- ![Productfoto](https://www.miniaturendekimpe.be/assets/media/67944/conversions/lotus-f1-72-n-14-mexico-gp-1970-graham-hill-optimized.jpg)
- ![Productfoto](https://www.miniaturendekimpe.be/assets/media/67945/conversions/lotus-f1-72-n-14-mexico-gp-1970-graham-hill-optimized.jpg)

## Specificaties

- **Referentie**: TM12-11E
- **Merk**: TECNOMODEL
- **MERK**: LOTUS
- **Schaal**: 1/12

## Product omschrijving

### Schaalmodel van de Lotus 72C van Graham Hill

Dit 1/12 schaalmodel van Tecnomodel is een nauwkeurige weergave van de Lotus 72C waarmee Graham Hill deelnam aan de Grand Prix van Mexico in 1970. Het model is vervaardigd met oog voor detail en vakmanschap, wat het een waardevol stuk maakt voor liefhebbers van historische Formule 1-auto's.

### Kenmerken van het schaalmodel

- **Schaal**: 1/12
- **Miniatuurfabrikant**: Tecnomodel
- **Referentie**: TM12-11E
- **Uitvoering**: Lotus 72C #14, Grand Prix van Mexico 1970

### De Lotus 72C in de Formule 1

De Lotus 72, ontworpen door Colin Chapman en Maurice Philippe, was een revolutionaire Formule 1-wagen die zijn debuut maakte in het seizoen 1970. Het innovatieve ontwerp, met inboard remmen en zijradiatoren, zorgde voor verbeterde aerodynamica en prestaties. Graham Hill, tweevoudig wereldkampioen, reed met de Lotus 72C voor het privéteam van Rob Walker tijdens de Grand Prix van Mexico in 1970. Ondanks technische uitdagingen blijft deze wagen een icoon in de autosportgeschiedenis.

### Over Tecnomodel

Tecnomodel staat bekend om zijn hoogwaardige en gedetailleerde schaalmodellen van historische racewagens. Met een focus op precisie en authenticiteit biedt Tecnomodel verzamelaars modellen die de essentie van de originele voertuigen vastleggen.

### Verpakking en presentatie

Het model wordt geleverd in een stevige verpakking die het beschermt tijdens transport en opslag. De presentatie benadrukt de exclusiviteit en het vakmanschap van het schaalmodel, waardoor het een opvallend stuk is in elke verzameling.

## Breadcrumbs

- [Schaalmodellen](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen)
- [Formule 1](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/formule-1)

## Gerelateerde producten

- [F1 TYRELL FORD 018 1989](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/formule-1/f1-tyrell-ford-018-1989)
- [EUROBRUN ER188 N°32 GP Monaco 1988 Oscar Larrauri](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/formule-1/eurobrun-er188-n32-gp-monaco-1988-oscar-larrauri)
- [MERCEDES-AMG PETRONAS FORMULA ONE TEAM F1 W16 E PERFORMANCE RUSSELL 3RD PLACE CHINA GP 2025](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/formule-1/mercedes-amg-petronas-formula-one-team-f1-w16-e-performance-russell-3rd-place-china-gp-2025)
- [Audi R26 #5 Gabriel Bortoleto 1/43 Minichamps](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/formule-1/audi-r26-5-gabriel-bortoleto-143-minichamps)
- [FERRARI - F1 DINO 246 N 0 PLAIN BODY EDITION 1958](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/formule-1/ferrari-f1-dino-246-n-0-plain-body-edition-1958)

## Webshop catalogue

- [Schaalmodellen](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen)
    - [Auto's](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/autos)
    - [Formule 1](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/formule-1)
    - [Motoren](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/motoren)
    - [Auto racing](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/auto-racing)
    - [Allerlei](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/allerlei)
    - [Promo en in voorraad](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/promo-en-in-voorraad)
    - [Autobussen, vrachtwagens en tractors](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/autobussen-vrachtwagens-en-tractors)
    - [Vliegtuigen en helicopters](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/vliegtuigen-en-helicopters)
    - [Helmen](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/helmen)
    - [Vitrines](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/vitrines)
    - [Figuren](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/figuren)
- [Modelbouw](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw)
    - [Auto's](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw/autos)
    - [Vliegtuigen](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw/vliegtuigen)
    - [Helicopters](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw/helicopters)
    - [Boten](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw/boten)
    - [Boten](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw/boten)
    - [Allerlei](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw/allerlei)
- [Nieuw](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/nieuw)
