# Schaalmodel Berliet TR280 Calberson 1978 kopen? - Miniaturen De Kimpe

## Berliet TR280 Calberson 1978 schaal 1/43 van ODEON

Schaalmodellen / Promo en in voorraad

Schaalmodel van de Berliet TR280 met Calberson-oplegger uit 1978, schaal 1/43, geproduceerd door ODEON.

## Prijzen en voorraad

- **ODEON160**: € 84,- incl. BTW — 1 in voorraad

## Bestel-URL

[Berliet TR280 Calberson 1978 schaal 1/43 van ODEON](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/promo-en-in-voorraad/berliet-tr280-truck-telonato-calberson-1978-schaal-143)

## Alternatieve URL's

- **nl**: [Berliet TR280 Calberson 1978 schaal 1/43 van ODEON](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/promo-en-in-voorraad/berliet-tr280-truck-telonato-calberson-1978-schaal-143)
- **fr**: [Berliet TR280 Calberson 1978 schaal 1/43 van ODEON](https://www.miniaturendekimpe.be/fr/modeles-reduits/en-promotion-et-en-stock/berliet-tr280-truck-telonato-calberson-1978-echelle-143)

## Foto's

- ![Productfoto](https://www.miniaturendekimpe.be/assets/media/64526/conversions/berliet-tr280-truck-telonato-calberson-1978-scha-optimized.jpg)

## Specificaties

- **Referentie**: ODEON160
- **Merk**: ODEON
- **Schaal**: 1/43
- **MERK**: Berliet

## Product omschrijving

### Schaalmodel van de Berliet TR280 met Calberson-oplegger uit 1978

Dit schaalmodel op 1/43 van ODEON brengt de iconische Berliet TR280 met Calberson-oplegger uit 1978 tot leven. De combinatie van metaal en kunststof zorgt voor een realistische weergave van het originele voertuig.

### Kenmerken van het schaalmodel

- **Fabrikant:** ODEON
- **Schaal:** 1/43
- **Materiaal:** Metaal en kunststof
- **Kleuren:** Geel, zwart en rood

### De Berliet TR280 en Calberson in 1978

De Berliet TR280 was een robuuste vrachtwagen die in de jaren '70 werd ingezet voor zwaar transport. In 1978 werd deze vrachtwagen vaak gebruikt door transportbedrijven zoals Calberson, een prominente Franse logistieke onderneming. De combinatie van de TR280 met de kenmerkende Calberson-oplegger was een vertrouwd beeld op de Europese wegen.

### Authentieke details

Dit model is voorzien van:

- **Cabine:** Nauwkeurige reproductie van de TR280-cabine met geïntegreerde koplampen in de bumper, kenmerkend voor de tweede fase van dit model.
- **Oplegger:** De gesloten oplegger draagt de authentieke Calberson-kleuren en -logo's, wat het model een historische uitstraling geeft.

### Voor de verzamelaar

Dit schaalmodel is een waardevolle toevoeging voor liefhebbers van klassieke vrachtwagens en Franse transportgeschiedenis. De combinatie van de Berliet TR280 en de Calberson-oplegger uit 1978 is een tijdloos symbool van het Europese wegtransport.

## Breadcrumbs

- [Schaalmodellen](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen)
- [Promo en in voorraad](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/promo-en-in-voorraad)

## Gerelateerde producten

- [Lamborghini Huracán GT3 No.100 1/43 Spark](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/promo-en-in-voorraad/lamborghini-huracan-gt3-no100-143-spark)
- [Hyundai i20 R5, No.23, Rally Monte Carlo , P.Solberg/A.Johnston, 2021](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/promo-en-in-voorraad/hyundai-i20-r5-no23-rally-monte-carlo-psolbergajohnston-2021)
- [Mercedes Benz AMG W13E PERFORMANCE #44 LEWIS HAMILTON 2022 with helmet](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/promo-en-in-voorraad/mercedes-benz-amg-w13e-performance-44-lewis-hamilton-2022-with-helmet-1)
- [Audi 200 quattro Monte Carlo 1987](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/promo-en-in-voorraad/audi-200-quattro-monte-carlo-1987-1)
- [Cadillac SERIES 63 CONVERTIBLE (CLOSED TOP) 1947](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/promo-en-in-voorraad/cadillac-series-63-convertible-closed-top-1947)

## Webshop catalogue

- [Schaalmodellen](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen)
    - [Auto's](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/autos)
    - [Formule 1](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/formule-1)
    - [Motoren](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/motoren)
    - [Auto racing](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/auto-racing)
    - [Allerlei](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/allerlei)
    - [Promo en in voorraad](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/promo-en-in-voorraad)
    - [Autobussen, vrachtwagens en tractors](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/autobussen-vrachtwagens-en-tractors)
    - [Vliegtuigen en helicopters](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/vliegtuigen-en-helicopters)
    - [Helmen](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/helmen)
    - [Vitrines](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/vitrines)
    - [Figuren](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/schaalmodellen/figuren)
- [Modelbouw](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw)
    - [Auto's](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw/autos)
    - [Vliegtuigen](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw/vliegtuigen)
    - [Helicopters](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw/helicopters)
    - [Boten](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw/boten)
    - [Boten](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw/boten)
    - [Allerlei](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/modelbouw/allerlei)
- [Nieuw](https://www.miniaturendekimpe.be/nl/nieuw)
